MIMAKI JV3 - 160SP

Velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV3-160SP je profesionální šestibarevná, resp. čtyřbarevná piezoelektrická tiskárna pro exteriérový tisk s dlouhou životností. Standardně je vybavena nově vyvinutými solventními inkousty s vysokou UV stabilitou. Je určena pro přímý potisk vinylových samolepících fólií, PVC bannerů, atd. Tyto materiály nemusí mít žádnou předchozí povrchovou úpravu.
Tiskárna je standardně vybavena odsávacím zařízením, které odsává solventní výpary.
 

MIMAKI CG - 130 FX

Řezací plotry Mimaki nové modelové řady CG Professional FX patří k absolutní špičce mezi řezacími plotry, a to nejen díky svým užitným vlastnostem (vestavěné funkce), ale hlavně díky vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a velmi robustní konstrukci. Pomocí ovládacího panelu s displejem s funkčními tlačítky je ovládání těchto plotrů naprosto bezproblémové. Díky svým parametrům je tato modelová řada určena pro provoz při vysokém zatížení. K jedné z novinek patří integrované čidlo s naváděcím paprskem pro snímání soutiskových, resp. ořezových značek, které výrazně zjednodušuje ořez natištěných motivů. U tohoto stroje tak odpadá nutnost ručního nastavování kolmosti. O všechno se postará plotr.


 

 

 

 

 

 

 

 

NEOLT Neolam C 1650

ideální pro montáž a laminování do 1600 mm. Tento laminátor pomocí nahřívaného horního válce poskytuje perfektní výsledky u široké palety materiálů.

 

LEISTER Uniplan E - profi svářečka na PVC bannery

svařování podložených okrajů, svařování přeložených okrajů, svařování spojů napojovaných částí, vysoká svářecí rychlost,  malá, lehká a praktická svářečka, jednoduchá a pohodlná obsluha, plynule nastavitelné množství a teplota vzduchu, plynule nastavitelná rychlost sváření

 

 

 

 

 

 

 

SISER TS-ONE lis na aplikaci grafických motivů na textil

tepelný lis určený pro transfer grafických motivů na textil, samozřejmostí je aplikace na kšiltové čepice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruční nýtovací lis H901

dokončovací nástroj pro výrobu reklamních Bannerů, na aplikaci kovových kroužků po obvodu.

Tiskárna PVC karet Zebra P330i

byla navržena a postavena pro náročná prostředí a nabízí proto spolehlivost a výkon pro středně velké aplikace tisku karet.  Možnost rozšíření o ethernet print server nebo Kódování karet umožňují tiskárně P330i flexibilně vyhovět různým aplikacím.  

Tampóntiskový stroj Pad - Printer

dvoubarevný tiskový stroj pro potisk reklamních předmětů

Sítotiskový 6-ti barevny Carousel

tisk textilu..

Sítotiskový poloautomat formátu B3

porisk kartonu, igelitových tašek, rámečků pod SPZ

DEVELOP ineo 750

robustní a spolehlivý stroj, který zhotoví dokumenty dle potřeby a je ekonomický při malých i velkých tiskových úlohách. Zařízení DEVELOP ineo 750 je přesně to, co potřebujete. Multifunkční stroj, který vám podává rychlý a špičkový výstup každým dnem.

 

JV22-160

je profesionální čtyřbarevná vysokorychlostní piezoelektrická tiskárna pro sublimační tisk. Standardně je vybavena sublimačními inkousty. Mimo sublimačních inkoustů je samozřejmě možné použít i klasické pigmentové inkousty (na vodní bázi). Tiskárna je vybavena čidlem pro detekci nízkého stavu inkoustu. Maximální šířka tisku je 1 610 mm.

Laser GCC Spirit GX

100W, 860 mm × 610 mm